About

Bazen bir film izlerken, bir kitap karıştırırken, senaryoya dair zekice bir çözümle karşılaşırım. Bunu kesinlikle bir yere not almalıyım, yazarken işime yarar, bana yol gösterir diye düşünürüm. Fakat bunu düşünürken bile aslında not almayacağımı, o çözümü unutacağımı az çok tahmin de ederim. Ve her zamanki gibi tahminimde yanılmam. Bir süre geçtiğinde, o kitapta veya filmde karşılaştığım zekice çözümü  çoktan unutmuş olurum.

Bu siteyi, o notları alacağım yer olarak tasarladım. Sadece kendim için, filmlerden, kitaplardan, ve çeşitli kaynaklardan, senaryoya dair notlar alacağım…

Reklamlar

About” üzerine 2 yorum

  1. Resul bey genç bir senarist adayıyım. İletişim Fakültesi’ni yeni bitirdim. Yazdıklarımı ne okuyabiliyorum Nede birilerinin yanında yazabiliyorum. Sizden ricam bu işi yıllardır yapıyorsunuz baba nasıl yardımcı olabilirsiniz. Yazar guruplarında asistanlıkta yapmak istiyorum.

    • Merhaba, diziler için hazırladığınız kısa hikayeleri ve tretman çalışmalarını senaryo guruplarına mail atın. Eğer senaryoya katkıda bulunacağınıza inanırlarsa sizinle iletişime geçeceklerdir. Kolaylıklar dilerim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s